29 Haziran 2021
29 Haziran Salı günü Saat 11:00’de İznik’te düzenleyeceğimiz “Nektarin Hasat Şenliği” etkinliğine davetlisiniz…
29 Haziran 2021
Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından yürütülmekte olan, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca desteklenen, ” KOP Bölgesine Uygun Geliştirilmiş Kurağa Dayanıklı Hububat Çeşitlerinin Yaygınlaştırılması Projesi ve FAO tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Arazi Yönetimi ve İklim Dostu Tarım Projesi” kapsamında Kadınhanı...
29 Haziran 2021
İlçemizdeki lavanta üretiminin tanıtılması ve yaygınlaştırılması amaçlı düzenlemiş olduğumuz Tarla Gününe teşriflerinizden ötürü onur duyarız.
29 Haziran 2021
Bölgemiz ve Ülkemiz tarımına katkı sağlamak amacıyla Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Genç Çiftçi Projesi Kapsamında Hopa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz tarafından Koyuncular Köyünde  Uğur KARABACAK ‘ın arazisinde kurulmuş olan  Maviyemiş bahçesinde 29.06.2021 saat : 15.00 tarihinde gerçekleştirilecek olan Maviyemiş...
30 Haziran 2021
Uzaktan / Online Eğitim çalışmaları kapsamında Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından organize edilmiştir.
Enstitümüz tarafından geliştirilen çeşitlerin tanıtımı, BEBKA tarafından desteklenen “TR41 bölgesinde yerel çeşitlerin toplanması, Karakterazisyonu, Yerinde Korunması ve Katma Değerinin Arttırılması” projesinin tanıtımı, envanterimize katılan yeni biçerdöverin kullanıma açılışını onurlandırmanızı dileriz.
Bakanlığımızca desteklenen “Zeytinin Zeytinyağına Kaliteli ve Kayıpsız Yolculuğu Projesi” kapsamında düzenlenecek 2. Zeytinyağı Kalite Yarışması Ödül Töreni’nden sizleri aramızda görmekten onur duyarız.
Karabük İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Arıcılığın Geliştirilmesi Projesi kapsamında düzenlenecek olan ana arı ve ana arı çiftleştirme kovanı teslim töreninde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
Etkinlik Ara